środa, 27 maja 2015

Emma X

Emma

Harry odprowadził mnie do domu, a ja nadal nie mogłam uwierzyć w rzeczywistość. On i ja w końcu razem po tylu latach. Powiedziałam, że czułam do niego coś więcej od dawna. Harry niczego nie podejrzewał. Musiałam dobrze maskować swoje uczucia. Zanim się pożegnaliśmy przytulił mnie romantycznie, a ja nie wiedziałam, co myśleć o całej tej sytuacji. Gdy tylko weszłam do domu jeszcze raz zastanowiłam się czy to dzieje się naprawdę. Czy ja i Harry na pewno jesteśmy razem? Jesteśmy!
- Harry kocham cię!- otworzyłam drzwi by mu to wykrzyczeć
- Ja ciebie też- uśmiechnął sięRuszyłam pędem do schodów, ale gdy tylko byłam przy poręczy zatrzymał mnie wzrok mamy opierającej się o drzwi. Ciekawe jak długo tu stała. Ogarnął mnie strach i poczułam dziwne kłucie w okolicy śledziony.
- Emma, chyba musimy pogadać.
Poszłam za nią do kuchni w której siedział tata i Anabell niczego nieświadomi.
- Z jakim Harrym jesteś?
Gdy tylko tata usłyszał pytanie mamy prawie zakrztusił się kawą. Widać nie był zadowolony z faktu, że jego córeczka dorosła i w może mieć do czynienia z jakimś obcym mężczyzną. W tych sprawach chłopcy mają zdecydowanie prościej niż dziewczyny.
- Więc od jakiś trzech godzin jestem w związku.- zaczęłam nerwowo chichotać.
- Kim są jego rodzice?- spytała mama
- A czy to ważne?

Wyszłam z pokoju zostawiając rodziców w niewiedzy. Nie zdążyłam sama sobie poukładać myśli, a miałam zdawać im relacje ze swojego nowego związku? Jak tak to nawet nie miałam z czego.

1 komentarz:

  1. http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/2015/05/40-adventure-of-emma-ashley.html
    wasza recenzja

    OdpowiedzUsuń